Adelina Berisha paralajmëron këngën e re, publikohet të mërkurën

Këngëtarja e njohur, Adelina Berisha po rikthehet më një projekt të ri muzikor.

Kështu ka bërë të ditur vetë këngëtarja, e cila prej ditësh ka paralajmëruar këngë përmes rrjeteve sociale.

Adelina në një njoftim të radhës për fansat e saj në Instagram zbuloi se kënga e re e cila është realizuar edhe me klip do të publikohet nesër (23 shkurt).

Foto: Adelina Berisha/Instagram

Krijuesja e hitit “A dalim”, postoi një imazh të shkëputur nga xhirimet e klipi, ndërsa dukej në formë të mirë dhe mjaft atraktive.

“Nesër publikohet kënga dhe videoklip im më i ri, mezi po pres”, ka shkruar Adelina në postim.

Foto: Adelina Berisha/Instagram

Ndërkaq, kujtojmë që kënga e fundit e Adelinës është “Valla” të cilën e lansoi rreth një vit më parë.

Mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur këtë herë këngëtarja, por padyshim që do të pritet mirë nga fansat e saj. /Telegrafi/

SHARE