Ledri Vula dhe Mozzik po vijnë me një bashkëpunim

Dy artistët të tjetër të estradës shqiptare kanë bashkuar forcat për një projekt muzikor.

Bëhet fjalë për dy prej reperëve më të suksesshëm dhe më të dashur për publikun, Ledri Vula dhe Mozzik.

Sipas burimeve të Prive, dyshja janë duke finalizuar projektin që do të jetë i parë së bashku dhe pritet të publikohet shumë shpejt.

Foto: Ledri Vula/Instagram

Kujtojmë që të dy reperët njihen për bashkëpunime të suksesshëm dhe një i përbashkët padyshim do të mirëpritet nga fansat e tyre të shumtë.

Kënga e fundit e publikuar nga Ledri “Uma Love” ishte gjithashtu bashkëpunim me Lumi B dhe NUK.

Foto: Mozzik/Instagram

Ndërsa Mozzik aktualisht po shijon suksesin e projektit solo “Marilyn Monroe” që lansoi në muajin tetor.

Të dy ndërkohë mbesin të angazhuar me koncerte dhe gjatë kësaj periudhe të vitit. /Telegrafi/

SHARE