OTTO publikon këngën e re “Ku jena”

Edhe gjatë kësaj periudhe të vitit artistët vendor po vazhdojnë të lansojnë këngë të re e që po priten mirë nga publikuar.

Edhe artist i njohur me emrin OTTO është rikthyer me një projekt të ri muzikor.

Këngëtari ka lansuar këngën më të re që mban titullin “Ku jena” dhe ka ardhur vetëm në versionin audio.

Kënga është kompozuar nga vet OTTO ndërsa është prodhim i Bled Beats.

Projekti tashmë gjendet në kanalin zyrtar në YouTube dhe padyshim do të mirëpritet nga fansat e këngëtarit. /Telegrafi/

SHARE