Johnny Depp fotografohet me një grua flokëkuqe gjatë turneut në Itali

Johnny Depp momentalisht është i zënë duke udhëtuar jashtë vendit ndërsa po performon me Jeff Beck.

Aktori 59-vjeçar u fotografua të dielën në Itali duke zbritur nga një furgon me një grua teksa vazhdonte turneun jashtë shtetit.

I njëjti u pa duke ndihmuar gruan me çantën e saj teksa dilnin nga automjeti dhe ai u nis menjëherë për në prova.

Foto: Backgrid

Shikimi i Deppit, një nga të shumtët në javët e fundit teksa shkon nga një koncert në tjetrin, vjen pasi ish-gruas së tij, Amber Heard, iu refuzua kërkesa për një mosmarrëveshje nga gjykatësi, i cili vendosi se vendimi në gjyqin e tyre për shpifje në Virginia qëndron ende në fuqi.Lexo po ashtu:Johnny Depp emocionon fansat teksa shfaqet me pamje të re nga koncerti i fundit në Zvicër

Më 1 qershor, vendimi u dha nga juria prej shtatë personash, duke u mbështetur kryesisht me Depp dhe duke i dhënë atij mbi 10 milionë dollarë dëmshpërblim.

Foto: Backgrid

Heard, 36-vjeçare, u shpërblye me dy milionë dollarë për një nga pretendimet e saj kundër padive për shpifje.

Depp së fundi arriti një marrëveshje në një tjetër betejë ligjore që u bë kundër tij, kjo që përfshin një bashkëpunëtor të tij Gregg “Rocky” Brooks, i cili pretendoi se Depp e sulmoi atë në xhirimet e filmit “ity of Lies në vitin 2017”, një gjë që aktori e kishte mohuar. /Telegrafi/

SHARE