Martohen prezantuesja Dojna Mema dhe këngëtari Vlashent Sata

Prezantuesja e njohur shqiptare, Dojna Mema, ka kurorëzuar dashurin e saj ma martesë me këngëtarin Vlashent Sata.

Çifti i thanë “Po” njëri-tjetrit, duke theksuar se kjo nuk është një shaka e 1 prillit siç mund të hamendësojnë fansat.

Ka qenë vet Dojna ajo e cila ka publikuar në rrjetin social Instagram disa fotografi nga kurorëzimi i çiftit, të bërë në Njësinë Administrative numër 10 në Tiranë.

Foto: Dojna Mema/Instagram

Dojna e veshur me një kostum të bardhë dhe Vlashenti me kostum të zi, pozuan me lule në dorë dhe certifikatën e martesës që e morën të premten.

“Çdo 1 prill do festojmë përvjetorin e martesës. Jo, nuk është shaka, të martuar”, shkroi prezantuesja në mbishkrimin e disa fotografive në Instagram.

Foto: Dojna Mema/Instagram

Urimet për çiftin kanë qenë të shumta nga ana e ndjekësve të shumtë të moderatores.

Lajmi për kurorëzimin e tyre vjen pak kohë pasi dyshja njoftuan se do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. /Telegrafi/

Foto: Dojna Mema/Instagram

Foto: Dojna Mema/Instagram

SHARE