Beatrix Ramosaj publikon këngën e re “Më ndikon”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj, ka prezantuar ditën e sotme (e premte) projektin e ri muzikor.

“Më ndikon” mban titullin kënga e re, të cilën e ka kompletuar edhe me videoklip.

Artistja ka bërë një paraqitje të mahnitshme në klip, gjersa vjen duke interpretuar me plot emocion.

Teksti është shkruar nga vëllai i saj, këngëtari Alban Ramosaj, i cili po ashtu është përkujdesur edhe për muzikën.

Producimi u bë nga Marko Polo (Nocturne Entertainment), TullProduction, Gold’s House).

Miksimi u realizua po ashtu nga Tull Production me masterizim të Niels Pickles.

Besohet që kjo këngë e Ramosajt do të ketë suksesin e merituar nga publiku dhe tashmë gjendet në YouTube. /Telegrafi/

SHARE