ULQIN: TRAGJEDI NË DET, DY PERSONA TË VDEKUR

Dy persona humbën jetën dhe dy u plagosën në aksidentin që ndodhi sot në detë në Ulqin, kështu kanë njoftuar për RTMZ nga Drejtoria e Policisë.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 14:25, kur dy mjete lundëruese u përplasën në det pranë hotelit Otrant në Plazhin e Madh në Ulqin, shkruan Ulqini Online.

Identiteti i personave të vdekur për momentin nuk është i ditur.

 

SHARE