INSTITUTI: DY PERSONA VDIQËN, 99 RASTE TË REJA

Në 24 orët e fundit, dy persona kanë vdekur nga pasojat e koronavirusit në Mal të Zi dhe janë regjistruar 99 raste të reja, njofton Instituti i Shëndetit Publik. Në të njëjtën periudhë janë shëruar 110 pacientë dhe aktualisht janë 707 raste aktive.

SHARE