Irina Shayk vishet me një trupore në ngjyrë kaltër dhe një xhaketë të tejdukshme me lule për fushatën e Ivy Park – ‘Ivytopia’

Të martën, ylli rus Irina Shayk falënderoi publikisht Beyonce për përfshirjen e saj në fushatën e gjashtë të Ivy Park x Adidas të quajtur ‘Ivytopia’ – e cila do të publikohet më 21 korrik në adidas.com dhe 22 korrik në dyqane të zgjedhura.

Modelja 36-vjeçare – e cila mburret me 18.8 milion ndjekës në Instagram – shkroi: “Faleminderit B që më bëtë pjesë e saj!”.

Irina shfaqi figurën e saj fenomenale prej 177 centimetrash me një trupore në ngjyrë të kaltër, të prerë lart, poshtë një xhakete lulesh me kapuç.

Koleksioni ‘përfshirës dhe neutral ndaj gjinisë’, Ivytopia, vjen në përmasa që përfshijnë XXXS-XXXXL dhe çmimi varion midis 30 dhe 200 euro.Lexo po ashtu:Modelja ruse, Irina Shayk shpreh mbështetjen për Ukrainën: Jo luftës

Koleksioni i frymëzuar nga COVID-19 u ngacmua për herë të parë muajin e kaluar në paraqitjen e divës në Vogue britanike. /Telegrafi/

SHARE