INSTITUTI: 472 RASTE TË REJA, 9 VIKTIMA

Në 24 orët e fundit në Mal të Zi kanë humbur jetën nëntë persona si pasojë e koronavirusit dhe janë regjistruar 472 raste të reja të infektimit, njofton Instituti i Shëndetit Publik (ISHP). Brenda 24 orëve të fundit në ISHP u raportua shërimi i 760 pacientëve.

SHARE