“Malet”, Yll Limani publikon klipin e këngës së re

“Malet” e ka titulluar këngën e re Yll Limani, të cilën e ka publikuar të kompletuar edhe nga ana vizuale.

Lira e ka bërë muzikën e kësaj kënge që e ka shkruar edhe tekstin së bashku me këngëtarin.

Fatjon Miftari është producent i projektit, derisa Johan Bejerholm është kujdesur për miksimin dhe masterizimin.

Për anën vizuale është angazhuar produksioni Supercut që e ka xhiruar videoklipin.

“Shpresoj ta pëlqeni po aq sa të gjithë ata që punuan në të”, ka shkruar Ylli në njoftimin për këngën e re. /Telegrafi/

SHARE