Rihanna zbulon paraqitje të veçanta të Irina Shayk, Cara Delevingne dhe yjeve të tjerë në shfaqjen e katërt të modës “Savage X Fenty”

Rihanna ngacmoi shfaqjen e saj të ardhshme “Savage X Fenty Vol 4”, e cila do të transmetohet në Amazon Prime Video më 9 nëntor.

Këngëtarja 34-vjeçare ka postuar në Twitter për shfaqjen e ardhshme, duke shpërndarë një video ku shfaqet një vështrim i fshehtë i shfaqjes, si dhe emrat e të ftuarve që shfaqen në të.

Irina Shayk, Taraji P. Henson, Cara Delevingne, Joan Smalls, Bella Poarch dhe të tjerë u renditën si të ftuarit në shfaqjen e katërt vjetore të modës nga ylli i muzikës.

Ngacmimi vjen pesë muaj pasi Rihanna mirëpriti fëmijën e saj të parë me ASAP Rocky.

“Numërimi mbrapsht fillon tani… Savage Fenty Show Vol. 4”, ka shkruar Rihanna duke shtuar datën 11.09.22 dhe duke etiketuar Savage X Fenty, Prime Video dhe Amazon Fashion.

Të ftuar të tjerë specialë përfshijnë shfaqje nga Anitta, Don Toliver, Burna Boy, Don Toliver dhe Maxwell.

Emra të tjerë përfshijnë Avani Gregg, Bella Poarch, Damson Idris, Kornbread, Lara Stone, Marsai Martin, Lilly Singh, Precious Lee, Sheryl Lee Ralph, Simu Liu, Taylour Paige, Winston Duke, Zach Miko, Rickey Thompson dhe Sheryl Lee Rph.

Savage X Fenty Show Vol. 4 do të transmetohet ekskluzivisht në Prime Video duke filluar nga 9 nëntori, dhe do të transmetohet në mbi 240 vende.

Koleksioni do të jetë gjithashtu i disponueshëm për të blerë në dyqanin e modës Amazon si dhe në Savage X Fenty duke filluar gjithashtu nga 9 nëntori.

Rihanna ka qëndruar larg vëmendjes që kur mirëpriti një djalë me ASAP Rocky të premten, më 13 maj. Emri i fëmijës nuk është zbuluar ende.

Rihanna dhe ASAP zbuluan se po bëhen prindër në janar të vitit  2022. Dyshja fillimisht u bënë miq pasi shkuan në turne së bashku në 2013.

Çifti hodhi poshtë thashethemet për romancë në fund të viteve 2010, por burimet zbuluan se ata filluan të takoheshin në nëntor 2020. /Telegrafi/

SHARE