Mësohet si do të duken fanellat e Interit për sezonin 2022/2023?

Fanella e Interit për ndeshjet në shtëpi për edicionin 2022/2023 thuhet se ka rrjedhur në internet.

Burimet pranë Footy Headlines i kanë publikuar fotografitë se si do të duket fanella kryesore e Nerazzurrëve për sezonin e ardhshëm.

Dizajni përfshin vija të trasha të zeza dhe të kaltra në pjesën e përparme, të pasme dhe mëngëve, me një dizajn modest të jakës.

(Foto: Twitter/Footy Head)

Nuk ka ndonjë konfirmim nëse këto janë fanellat që do t’i veshin lojtarët e Interit në sezonin e ardhshëm, porse Footy Headlines ka arritur shumë herë në të kaluarën që të sigurojë pamjet e fanellave të klubeve shumë kohë para zyrtarizimit të tyre.

Në vijim jua sjellim në fotografi se si pritet të duken fanellat e Interit për sezonin 2022/2023. /Telegrafi/

(Foto: Twitter/Footy Head)

(Foto: Twitter/Footy Head)

SHARE