Getinjo publikon këngën e re “Sa fytyra”

Rap-artisti shqiptar, Getinjo, ka publikuar sot (e diel) projektin e ri muzikor.

“Sa fytyra” mban titullin kënga e tij e radhës, të cilën e ka shoqëruar edhe me videoklip.

Teksti është shkruar nga vet artisti, kurse për producimin është përkujdesur Rzon.

Videoja ndërkohë i është besuar Cinematic.ch.

Kjo tashmë është lansuar në YouTube dhe në të gjitha platformat e tjera muzikore.

Ky projekt vjen pak ditë pas publikimit të këngës së tij të re “Je e vetmja dashuri”, që e solli në bashkëpunim me Ana Kabashin.

Bashkëpunimi i tyre deri më tani ka mbledhur miliona klikime në kanalin YouTube. /Telegrafi/

SHARE