Tiffany Haddish për prerjen e flokëve tullace – “Më e gjalla që jam ndjerë ndonjëherë”

Tiffany Haddish foli për revistën Byrdie për “Balance Issue” këtë muaj, duke treguar se rruajtja e flokëve e bëri të ndihej: “Ndjesitë më të mëdha që kam ndjerë ndonjëherë. Më e gjalla që jam ndjerë ndonjëherë”.

Edhe pse flokët e saj janë rritur përsëri në valëzime të shkurtra dhe tani janë lyer bionde, Haddish, tha se vendimi për të prerë flokët e saj në Instagram Live dy vjet më parë ndryshoi jetën e saj.

“Është me të vërtetë e rëndësishme të dish se kush je, të njohësh çdo cep dhe të çarë të trupit tënd, dhe kjo është një pjesë e trupit tim që nuk e dija,” tha aktorja e “Girls Trip” për lëkurën e saj.

Haddish bëri ndryshimin e madh në një seri videosh në Instagram në korrik 2020, duke thënë: “Mezi pres derisa të futem në dush, burrë”, ndërsa koka e saj ishte e rruar në lëkurën e kokës – dhe ajo i bëri jehonë ndjenjave në intervistën e saj Byrdie.Lexo po ashtu:Tiffany Haddish është bërë gati tullace

Shiu, mendoi ajo, “ndjehej si një miliard e milion puthje nga Zoti. Dhe mund të ndjeja se çdo pikë shiu kalonte në të gjithë trupin tim.”


Duke i quajtur ditët e para pa flokë si “ndjenja më e mirë që kam ndjerë ndonjëherë në gjithë jetën time”, ajo tha se kjo përvojë e bëri atë “të ndihej xheloze për çdo burrë tullac që kam parë ndonjëherë”.Lexo po ashtu:Tiffany Haddish u paraqit në “Oscars” me fustanin e Valdrin Sahitit – të njëjtin që Monika Lubonja e veshi në Big Brother VIP

“Kur prekni pjesën e pasme të kokës, e ndjeni atë në pjesën e pasme të këmbëve tuaja”, tha ajo. “Pastaj dilni jashtë, dielli po shkëlqen dhe ndjehet si ky përqafim i ngrohtë rreth kokës tuaj – thjesht shije”. /Telegrafi/

SHARE