Fifi publikon këngën e re “Kujna ja ke lon”

Një tjetër projekt i ri muzikor ka ardhur nga këngëtarja e mirënjohur, Filloreta Raçi-Fifi.

Këngëtarja nga Ferizaj ashtu siç kishte paralajmëruar ka lansuar këngën me titullin “Kujna ja ke lon”.

Producent i projektit është Fatjon Miftari, teksti u shkrua nga vet këngëtarja teksa masterizimi u bë nga Johan Bejerholm.

Foto: Screenshot/YouTube

Kënga erdhi e shoqëruar edhe me videoklip për të cilën u përkujdes produksioni Imagine.

Kujtojmë që kjo këngë erdhi pak ditë pas bashkëpunimit që këngëtarja solli me Tribal “Trauma”.

Foto: Screenshot/YouTube

Theksojmë që projektet e njëpasnjëshme të Fifit vijnë si pjesë e një albumi të ri muzikor që ajo ka paralajmëruar prej kohësh.

Ndërkohë, krahas kësaj këngëtarja mbetet e angazhuar edhe me mbrëmje dhe koncerte të ndryshme. /Telegrafi/

SHARE