Serdi dhe Uki paralajmërojnë bashkëpunimin “Dikur”

Dy artistët e njohur, Serdi dhe Uki Latifi kanë paralajmëruar bashkëpunimin.

Këtë dyshja e kanë bërë të ditur përmes postimeve në llogaritë e tyre përkatëse në Instagram.

Artistët publikun një pjesë të shkurtët nga videoklipin i këngës së re që mban titullin “Dikur”.

Foto: Skerdi/Instagram

Për projektin e ri, Skerdi dhe Uki punuan me producentin e njohur, Cekic.

“Diku”, po vjen së shpejti”, kanë shkruar të dy në mbishkrimin e postimit.

Foto: Uki/Instagram

Kujtojmë që kënga e fundit e Uki ishte një tjetër bashkëpunim që solli me këngëtaren e njohur, Kursita.

Ndërkaq, Skerdi aktualisht po shijon suksesin e projekti të tij “Mëkatare”. /Telegrafi/

SHARE