Ndonëse për këtë stilim ka paguar rreth 40 mijë euro, Lopez nuk ka arritur të ngazëllejë askënd

Stilimi kushton sa një apartament, por askush nuk është i emocionuar!

Jennifer Lopez tregoi se edhe më të mirët mund të gabojnë, transmeton Telegrafi.

Dama e muzikës pop admiron kur i pëlqen diçka, nuk pyet sa kushton, por këtë herë ka bërë një katastrofë të vërtetë mode.

Ajo ka shkuar për të xhiruar një emision (“Today with Hoda & Jenna”) në stilin e dominuar nga printi i gjarprit.

Jennifer kishte veshur një fustan nga Roberto Cavalli, çizme të thella dhe një pallto, të gjitha bardh e zi.

Stilimin e ka kompletuar me një çantë të vogël të zezë. Edhe pse stili monokratik është ende aktual, ekspertët e modës thonë se ky dizajn ka qenë prej kohësh jashtë mode.

“Një dështim i plotë këtë herë”, u pajtuan njëzëri kritikët. As fansat e saj nuk u emocionuan me këtë zgjedhje. 

/Telegrafi/

SHARE