NESËR, MOT I VRANËT DHE ME SHI

 

Edhe për nesër parashihet të mbajë mot i vranët dhe me reshje më të dendura të shiut. Do të fryjë erë mesatare deri e fortë nga drejtimet jugore dhe juglindore. Temperatura e mëngjesit do të sillet  prej 3 deri në 15 gradë, kurse më e larta e ditës prej 5 deri në 17 g. c.

SHARE